Pozvánka na podzimní sraz BBK 22.- 23. 9.

Publikováno: 5.8.2012  autorem Jelen v rubrice: Vyjížďky
Štítky: , , , ,

Je za námi polovina prázdnin a to znamená, že se blížína sklonku léta náš „podzimní srazík“, který je naplánován na dny 22.-23.9. v autokempu Dolce u Trutnova (stejně jako vloni). Letos bude menší změna. Nesejdeme se v Praze jako vždy, ale až v Dolcích. Každý se tedy dopraví sám, případně s někým v partě.

Program našeho podzimního setkání je následující:

Začátek by byl pro někoho 21.9. 2012 to je už v pátek..(Budeme dle dohody odjíždět z benzinové pumpy mezi Černým Mostem a Horními Počernicemi v 16h kdo bude chtít, musí dát vědět.)  Oficiální sraz je 22.9. 2012 v  10.00 hod, v autokempu Dolce. Zde bude přivítání, oběd a  okružní jízda směr  Rozkoš u České Skalice, Nové Město nad Metují (prohlídka zámku, zahrad a kafíčko). Odtud pojedeme do Hrádku, kde je továrna na výrobu plechových autíček a traktorů, které  mnozí z nás pamatují, z dětství.. Bydlí tam jeden soukromník, který má obchod ve svém domě a na zazvonění je ochoten krámek otevřít a v případě zájmu něco i prodat. Další cesta povede na pevnost Dobrošov, kde bude v případě zájmu prohlídku,(vřele doporučuji) Odtud cesta domů. Občerstvení je zajištěno v jiném stánku než vloni (na pláži, kde podle požadavku je možné konzumovat ryby a další pochutíny), rovněž tak několik druhů piv a dobré kořalky. Zde je zajištěna i snídaně. V neděli po snídani bude jenom krátká projížďka do Pece pod Sněžkou, prohlídka návrat na dvorek,našeho kolegy Karla (byli jsme tam již minulý rok) na malé občerstvení a rozjez do svých domovů.. První den by to bylo max do 80 km a druhý den 50 km po okolí Trutnova.. Doufám že nám vyjde počasí jako v loni.

Ubytování: Stejně jako vloni, buď v chatkách, ve stanu, či pod širákem.

Vážení motocyklisté, prosím o potvrzení účasti, a který den kdo přijedete. Jde o to, abychom zajistili dostatečné zásoby v bufetu na pláži. (stačí do konce 1. Týdne v měsíci září)

 Malá pomůcka pro cestu do Dolců:
GPS 50°32’46.329″N, 15°51’53.675″E ,V případě dotazů pište na: bulletboys@seznam.cz

 

Další novinka je, že se nám opět přestěhovala prodejna motocyklů ROYAL ENFIELD.

Prodejna se nachází v prostorách firmy Target Plus (kde je nyní zaměstnán Tomáš Černý)
Adresa: Náchodská 2462/65, Praha 9 – Horní Počernice

Všechny vás , Zdraví váš vůdce a učitel, moudrý a veliký, dobrotivý a zvěčnělý, nenahraditelný a všemi milovaný generalisimus a náčelník Jelen*

  1. Indy napsal:

    příště navrhuju vyjížku – s cílem – NAJDĚTE TAJNOU PRODEJNU ROYAL ENFIELD

You must be logged in to post a comment.