Články rubriky ‘Vyjížďky’

Výprava BBMK na Slovensko

Publikováno: 6.8.2013  autorem Jelen v rubrice: Cestopisy, Novinky, Vyjížďky
Štítky: , , , ,
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výprava BBMK na Slovensko

Výprava BBK na Slovensko Po půlročních dohadech kudy tudy do Dukelského průsmyku, jsme se konečně dohodli, kudy pojedeme a která místa naše výprava navštíví. Po rozeslání pozvánky s itinerářem jsme čekali, kdo se přihlásí a kdo pojede zdolávat hory a doliny krásného slovenského středohoří a historických míst u Svidníku. Přihlásili se tito členové BBK:  Váš vůdce… celý článek.

projížďka Českosaským Švýcarskem

Publikováno: 27.5.2013  autorem MirekDC v rubrice: Vyjížďky
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem projížďka Českosaským Švýcarskem

Projížďka začala v Litoměřicích na náměstí , kde se dvě skupiny cestovatelů nakonec našly ( svědectví účastníka – nechce být jmenován )  a dokázaly se spojit v jeden celek . Po seskupení se kolona vydala směr Mnichov , kde jsme na ni chvilku čekali a nakonec po pár minutách ( asi 3/4 hodiny )  pod vedením nejvyššího , úspěšně… celý článek.

první jarní výlet

Publikováno: 15.4.2013  autorem MirekDC v rubrice: Vyjížďky
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem první jarní výlet

nazdar einfielďáci sobotní výlet se povedl , návštěva muzea malé železnice  a  musea převážně socialistických vozidel v Terezíně  byla také dobrá . fotky tradičně jsou na rajčeti  www.rajce.idnes.cz   uživatel  “ bedrich14 “   název alba   “ ROYAL ENFIELD první jarní výlet 2013 “ počasí až do odjezdu z Litoměřic vydrželo , nás při cestě na Děčín  zastihla pěkná… celý článek.

Pozvánka na podzimní sraz BBK 22.- 23. 9.

Publikováno: 5.8.2012  autorem Jelen v rubrice: Vyjížďky
Štítky: , , , ,

Je za námi polovina prázdnin a to znamená, že se blížína sklonku léta náš „podzimní srazík“, který je naplánován na dny 22.-23.9. v autokempu Dolce u Trutnova (stejně jako vloni). Letos bude menší změna. Nesejdeme se v Praze jako vždy, ale až v Dolcích. Každý se tedy dopraví sám, případně s někým v partě. Program našeho podzimního setkání je následující:… celý článek.

Návrat od “ Pařeza “ ( Pepy )

Publikováno: 31.5.2012  autorem MirekDC v rubrice: Vyjížďky

Zdravím všechny enfielďáky a přátele chci vám všem napsat,jak proběhl zbytek návratu domů z našeho krásného jarního srazu u Pepy.takže: poté,co jsme se já a Mirek rozloučili s naším nejvyšším generalissimem Jelenem a jeho „Božkou“,jsme ujeli cca 5 km a náš miláček Enfield se rozhodl stávkovat.(Popravdě on začal zlobit už dřív během odpoledne,ale to ještě… celý článek.